TO, 20. 11. 2018


15:30-16:30
Desa Muck
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
17:00-18:00
Drugo preddverje
18:00-19:30
Linhartova dvorana

SR, 21. 11. 2018


08:45-09:30
Martin in Gregor ali od junaka do bedaka
predstava
Primerno za otroke: 8+
Štihova dvorana
09:00-10:00
Glasbena hiša
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+, 6+, 8+
Klub CD
09:00-13:00
Plesi babic in dedkov
predstava
Primerno za otroke: 6+
Dvorana M3,4
09:00-13:00
Skok v srednji vek
delavnica
Primerno za otroke: 6+
Cicifest oder
09:30-10:30
Cankar strip
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Linhartova dvorana
10:00-10:45
Martin in Gregor ali od junaka do bedaka
predstava
Primerno za otroke: 8+
Štihova dvorana
10:00-11:00
Pisateljski oder
10:00-11:00
Camino
pogovor
Dvorana M1
10:30-11:30
OŠ Prežihovega Voranca
10:45-11:30
Marjan Manček, ilustrator
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
11:00-12:00
Pisateljski oder
11:00-13:00
Praznik zlatih hrušk
literarni dogodek
Kosovelova dvorana
11:00-12:00
Debatna kavarna
11:00-12:00
S Trkajem po zabavo na www.ucimse.com
delavnica
Primerno za otroke: 8+
Forum oder
11:30-12:15
Martin in Gregor ali od junaka do bedaka
predstava
Primerno za otroke: 8+
Štihova dvorana
12:00-13:00
Kapljica Bibi spoznava Ptuj
predstava
Primerno za otroke: 8+
Forum oder
12:00-13:00
Debatna kavarna
12:00-13:00
Pisateljski oder
13:00-13:30
Knjigovanje
drugo
Pisateljski oder
13:00-14:00
Zmajeva deklica
predstavitev
Forum oder
13:30-14:30
Knjigovanje
predstavitev
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
14:00-15:00
Debatna kavarna
14:00-15:00
Forum oder
14:00-15:00
Smisel
pogovor
Dvorana M1
14:00-16:00
Dvorana M3,4
15:00-16:00
Utopije danes
predstavitev
Pisateljski oder
15:30-16:30
Sijaj
delavnica
Kulinartfest oder
15:30-16:30
Fotocona
16:00-17:00
Andreja Blažič Klemenc
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
16:00-17:00
Forum oder
16:00-17:00
Debatna kavarna
17:00-18:00
Ukrajinski center pri zavodu Rokavička
17:00-18:00
Drugo preddverje
17:00-17:45
La Fontainove basni
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+, 6+, 8+
Kosovelova dvorana
17:00-17:45
Cicifest oder
17:00-18:00
Debatna kavarna
17:00-18:00
Forum oder
17:00-18:00
Čar vina
delavnica
Kulinartfest oder
17:00-18:00
Pisateljski oder
17:00-17:30
Boris A. Novak
podpisovanje knjig
Prvo preddverje
17:00-18:00
Mitja Zupančič
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
18:00-19:00
Cicifest oder
18:00-18:30
Miha Mazzini
podpisovanje knjig
Prvo preddverje
18:00-19:00
Dvorana M1
18:00-19:00
Debatna kavarna
18:00-19:30
Marie NDiaye
literarni dogodek
Linhartova dvorana
18:00-18:20
dr. Anton Stres
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
19:00-21:00
Budimpešta noir
projekcija filma
za ogled je potrebna vstopnica
Kosovelova dvorana
19:00-20:00
Forum oder
19:00-20:00
Debatna kavarna
20:00-20:15
dr. Ivan Janez Štuhec
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
20:00-22:00
Miklós Lukács in Cimbioza
koncert
za ogled je potrebna vstopnica
Klub CD

ČE, 22. 11. 2018


09:00-10:00
Cicifest oder
09:00-13:00
Plesi babic in dedkov
predstava
Primerno za otroke: 6+
Dvorana M3,4
09:00-09:45
Martin Krpan
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 6+, 8+
Kosovelova dvorana
09:00-10:00
iCankar
gledališče
Primerno za otroke: 8+
Štihova dvorana
10:00-11:00
Trubar in drugi trubadurji slovenske kulture
gledališče
Primerno za otroke: 8+
Linhartova dvorana
10:00-12:00
Zajčka Brin in Brina rišeta, brišeta in packata
delavnica
Primerno za otroke: 3+
Prvo preddverje
10:00-11:00
Trio Golaznikus
predstava
Primerno za otroke: 6+
Cicifest oder
10:00-11:00
Forum oder
10:00-11:00
Pisateljski oder
10:00-11:00
Debatna kavarna
10:00-11:00
Moja prva opera
delavnica
Dvorana M1
10:30-11:15
La Fontainove basni
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+, 6+, 8+
Kosovelova dvorana
10:45-11:30
Velika sprejemna dvorana
11:00-12:00
iCankar
gledališče
Primerno za otroke: 8+
Štihova dvorana
11:00-13:00
Skok v srednji vek
delavnica
Primerno za otroke: 6+
Cicifest oder
11:00-12:00
Abecedni detektivi
kviz
Primerno za otroke: 3+
Forum oder
11:00-12:00
Slam poezija!
pogovor
Pisateljski oder
11:00-12:00
Dvorana M1
11:00-12:00
Kulinartfest oder
11:00-13:00
Igor Saksida
podpisovanje knjig
Prvo preddverje
12:00-13:00
Miška osedlana
predstavitev
Primerno za otroke: 6+, 8+
Forum oder
12:00-13:00
Debatna kavarna
12:00-14:00
Ledeni junak in kosmate tačke
predstavitev
Primerno za otroke: 6+
Kosovelova dvorana
12:30-13:00
Prava čokolada
delavnica
Kulinartfest oder
12:30-13:30
Dvorana M1
13:00-14:00
Debatna kavarna
13:00-14:00
Forum oder
14:00-14:30
Pisateljica Janja Vidmar
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
14:00-15:00
Menažerija
predstavitev
Forum oder
14:00-15:00
Kulinartfest oder
14:00-15:00
Primož Suhodolčan
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
15:00-16:00
Manca Juvan
podpisovanje knjig
Fotocona
15:00-16:00
Ko bralec začne pisati
literarni dogodek
Forum oder
15:30-16:30
Kulinartfest oder
16:00-17:00
Prof. dr. Janez Bogataj
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
16:00-17:00
Franc Merkač
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
16:00-16:30
Forum oder
16:15-17:00
Sanja Lončar
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
16:30-17:00
Forum oder
17:00-18:00
Forum oder
17:00-18:00
Debatna kavarna
17:00-17:45
Martin Krpan
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 6+, 8+
Kosovelova dvorana
17:00-17:45
Ovčka Olga in druge zgodbe, Kamišibaj gledališče
predstava
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
17:00-18:00
Kulinartfest oder
17:00-18:00
Emina Djukić
podpisovanje knjig
Fotocona
17:00-18:00
Drugo preddverje
17:30-18:30
Pisateljski oder
18:00-19:00
DEDIŠČINA FURMANSTVA 1.del
projekcija filma
za ogled je potrebna vstopnica
Klub CD
18:00-18:30
Forum oder
18:00-19:00
Debatna kavarna
18:30-19:15
Forum oder
18:30-19:30
Kulinartfest oder
18:30-19:30
Roddy Doyle
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
19:00-20:00
Lili Novy
19:00-21:00
Moč podob
delavnica
Dvorana M2
20:00-21:30
Koncert Rock Akademije
koncert
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 8+
Kosovelova dvorana

PE, 23. 11. 2018


09:00-13:00
Plesi babic in dedkov
predstava
Primerno za otroke: 6+
Dvorana M3,4
09:00-10:00
Abecedni detektivi
kviz
Primerno za otroke: 3+
Forum oder
09:00-09:45
Martin Krpan
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 6+, 8+
Kosovelova dvorana
09:00-13:00
Skok v srednji vek
delavnica
Primerno za otroke: 6+
Cicifest oder
09:00-10:00
iCankar
gledališče
Primerno za otroke: 8+
Štihova dvorana
10:00-11:00
Svet je kot ringaraja
gledališče
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+
Linhartova dvorana
10:00-11:00
Tudi pri nas si pripovedujemo … pravljice!
predstavitev
Primerno za otroke: 6+
Forum oder
10:00-11:00
Preplet svetov
pogovor
Debatna kavarna
10:00-11:00
Rastem s knjigo
predstavitev
Pisateljski oder
10:30-11:15
Martin Krpan
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 6+, 8+
Kosovelova dvorana
11:00-12:00
Debatna kavarna
11:00-12:00
MIRA 2018
literarni dogodek
Pisateljski oder
11:00-12:00
iCankar
gledališče
Primerno za otroke: 8+
Štihova dvorana
11:45-12:30
La Fontainove basni
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+, 6+, 8+
Kosovelova dvorana
12:00-13:00
Velika sprejemna dvorana
12:00-13:00
Kulinartfest oder
12:00-13:00
Debatna kavarna
12:00-13:00
Kranjska sivka
predstavitev
Primerno za otroke: 8+
Forum oder
13:00-14:00
Forum oder
13:00-14:00
Revija v reviji
pogovor
Dvorana M1
13:00-14:00
Prof. dr. Barbara Bajd
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
14:00-15:00
Sladka Budimpešta
predstavitev
Kulinartfest oder
14:00-15:00
Forum oder
14:00-15:30
Beremo skupaj
predstavitev
Pisateljski oder
15:00-16:00
Debatna kavarna
15:00-15:45
Forum oder
15:00-16:00
Simon Chang
podpisovanje knjig
Fotocona
15:30-16:30
Kulinartfest oder
16:00-17:00
Branko Lenart
podpisovanje knjig
Fotocona
16:00-17:00
Forum oder
16:00-17:00
Debatna kavarna
16:00-17:00
Ilistrator Igor Ribič
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
17:00-18:00
Drugo preddverje
17:00-17:45
Grdina pod kamnom in druge zgodbe, Kamišibaj gledališče
predstava
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
17:00-18:00
Jaka Babnik
podpisovanje knjig
Fotocona
17:00-18:00
Krompir v zevnici
delavnica
Kulinartfest oder
17:00-18:00
Mitja Zupančič
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
17:05-17:20
Saša Pavček (Rumi in kapitan)
podpisovanje knjig
Prvo preddverje
18:00-18:15
dr. Aleš Maver
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
18:00-19:00
Jane Štravs
podpisovanje knjig
Fotocona
18:30-19:30
Kulinartfest oder
19:00-20:00
Prof. dr. Janez Bogataj
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
19:00-19:30
Tadej Golob
podpisovanje knjig
Prvo preddverje
19:00-19:45
Marcel Štefančič, jr
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
19:00-21:00
Hot Jazz Band
koncert
za ogled je potrebna vstopnica
Klub CD
19:00-20:00
Almin Zrno
predstavitev
Fotocona
19:00-20:00
Jamska Ivanka
gledališče
za ogled je potrebna vstopnica
Kosovelova dvorana
19:00-20:00
Debatna kavarna
19:30-20:30
Florjan Lipuš – dobitnik avstrijske državne nagrade 2018
literarni dogodek
za ogled je potrebna vstopnica
Štihova dvorana
20:00-21:00
Pisateljski oder
20:00-21:00
Debatna kavarna
20:00-21:00
Forum oder
20:00-20:30
Miha Šalehar
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
20:00-21:00
Andrej Lamut
podpisovanje knjig
Fotocona

SO, 24. 11. 2018


10:00-10:45
La Fontainove basni
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+, 6+, 8+
Kosovelova dvorana
10:00-11:00
Zeleni traktor in slon
predstavitev
Forum oder
10:00-11:00
Katarina Nadrag
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
10:00-10:45
Pisateljski oder
10:30-12:00
Klub CD
10:30-11:00
Glasbena pravljica Lunino kraljestvo
predstava
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
11:00-11:30
Glasbena pravljica Tri goske
predstava
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
11:00-12:00
Debatna kavarna
11:00-12:00
Peka z drožmi
delavnica
Kulinartfest oder
11:00-12:00
Blaž Vehovar
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
11:30-12:30
Pisateljski oder
11:30-12:00
dr. Nina Novak Kerbler
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
11:30-12:15
La Fontainove basni
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+, 6+, 8+
Kosovelova dvorana
12:00-12:45
Čarodej Jole Cole
predstava
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
12:00-13:00
Forum oder
12:15-13:00
Keith Lowe
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
12:30-13:30
Fotocona
13:00-14:00
Varno okolje
pogovor
Debatna kavarna
13:00-14:00
Forum oder
13:00-14:00
Pisateljski oder
13:00-14:00
Anna Moseeva
podpisovanje knjig
Fotocona
13:00-14:00
Cicifest oder
14:00-15:00
Hormonski žur
predstavitev
Forum oder
14:00-15:00
Debatna kavarna
14:00-15:00
S pravljico okrog sveta
predstava
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
14:00-15:00
Gospa s klobukom
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 6+, 8+
Kosovelova dvorana
15:00-16:00
Forum oder
15:00-16:00
Čudovita in sladka Budimpešta
pogovor
Primerno za otroke: 8+
Debatna kavarna
15:00-16:00
Kulinartfest oder
15:30-16:00
Ljubezen
predstavitev
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
16:00-17:00
Debatna kavarna
16:00-16:45
Žogica Marogica
predstava
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+, 6+
Kosovelova dvorana
16:00-17:00
Forum oder
16:00-17:00
Čukec Nukec in skrivnosti hiše tisočerih knjig
delavnica
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
16:00-17:00
Fotocona
16:00-17:00
Kinga Tittel
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
16:00-16:15
France Cukjati
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
16:00-17:00
Dvorana M1
16:15-16:45
Kinga Tittel
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
16:30-17:30
Kulinartfest oder
17:00-18:00
Mitja Zupančič
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
17:00-18:00
Pisateljski oder
17:00-17:30
Forum oder
17:00-18:00
Debatna kavarna
17:00-17:45
Zmaj Pozoj in druge zgodbe, Kamišibaj gledališče
predstava
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
17:00-18:00
Kdo je napravil Vidku srajčico
gledališče
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+
Linhartova dvorana
17:00-17:30
Pisateljica Mojca Širok
podpisovanje knjig
Velika sprejemna dvorana
17:00-18:00
Drugo preddverje
17:00-18:00
Andreas H. Bitesnich
podpisovanje knjig
Fotocona
17:30-18:30
Škratovske oči
predstavitev
za ogled je potrebna vstopnica
Primerno za otroke: 3+
Kosovelova dvorana
17:30-18:00
Nevidne vezi
pogovor
Forum oder
18:00-18:45
Ali Žerdin
podpisovanje knjig
Drugo preddverje
18:00-19:00
Čukec Nukec in skrivnosti hiše tisočerih knjig
delavnica
Primerno za otroke: 3+, 6+
Cicifest oder
18:00-19:00
Kulinartfest oder
18:00-19:00
Debatna kavarna
18:00-18:30